Cilësi
dhe
komoditet.

Jemi lider i stomatologjisë për
turizmin dentar dhe jo vetem.
Ofrojme sherbime e garanci si ne Bashkimin Europian.

Procedure per vënien e implanteve

Pse të na zgjidhni ne?

Mendoni se shërbimet dentare në Itali janë të shtrenjta?
Falë profesionalizmit dhe kostove të reduktuara, klinika jonë ofron të njëjtat shërbime me një kosto 70% më të ulët,
duke ju dhënë një trajtim të specializuar dhe të personalizuar, për një buzëqeshje unike.

Fluturim i rimbursueshëm!

Ju rimbursojmë biletat e avionit deri në njëfare kuote, kontaktoni për më teper info.

Ju paguajmë hotelin dhe transportin me shofer

Një shofer personal do t'ju marrë në aeroport dhe do t'ju çojë në hotelin tuaj. Shpenzimet mbulohen nga ne!

Staf i diplomuar e kualifikuar në Itali

Stafi ynë ka përvojë shumëvjeçare në disiplinat që lidhen me estetikën dentare dhe kirurgjinë maksilofaciale.

Përshtypje nga pacientët

Pierluigi, një nga pacientët tanë italianë, është i lumtur me buzëqeshjen e tij të re!

Laurie është një paciente nga Shtetet e Bashkuara. Ajo na besoi me buzëqeshjen e saj dhe është shumë e kënaqur me rezultatin!

Sebastian dhe Viola nga Gjermania kanë
zgjedhur të bëjnë fasetat dentare tek ne.

Husam është një pacient Gjerman që ka zgjedhur të bëjë fasetat tek Emerald Dental.

Një video e shkurtër rreth proçesit të fasetave dentare, para dhe pas.

Çfarë thonë pacientët për ne? Më shumë se 189 komente me 5 yje në Google.

Google review foto: Debora Kurti

Debora Kurti

Mbeta shumë e kenaqur ne polikliniken "Emerald Dental" shërbim shumë cilësor, staf profesional dhe shumë të sjellshëm. Ambjent i paster i rregullt dhe i këndshëm. E rekomandoj plotësisht.🤩

Link i review në Google Maps: https://g.co/kgs/LpJBtBj

Google review foto: Enrico

Enrico

I found this clinic after the usual Google search for a dentist as I have never been in Albania before then.

Since my very first visit to its location, the team at Emerald always made their best efforts to make sure any of my concerns would be addressed whilst advising on the best options for my case.

At every appointment, they went the extra mile making sure I would understand every step of the process and I would feel comfortable with it without rushing.

Even when having a little painful complication (due to some food getting stuck on my tooth - my bad, I know), they immediately took care of it in no time and made sure I wouldn't worry!

I am really grateful for their help and I will certainly visit their country again!

Link i review në Google Maps: https://g.co/kgs/nkDxycF

Google review foto: Laurie May

Laurie May

I highly recommend Emerald dental my experience here was great! The doctor here is very professional and does outstanding work. The office staff is very professional, kind and friendly they made me feel very welcome into their Very clean, beautiful and comfortable office. This has been the best dental experience I’ve had. I am glad to have found them and now I will be back for more work in the future.

Thank you so much Emerald dental for your terrific hospitality and professionalism.

Link i review në Google Maps: https://g.co/kgs/i3M9Uwk

Google review foto: Ermal Xhafa

Ermal Xhafa

Shërbimet që kam marë në Klinikën Emerald janë të shkëlqyera. Stafi është miqësor dhe siguron që unë të jem i informuar siç duhet për shëndetin dhe kujdesin tim. Doktoresha ishte e mrekullueshme. Ajo jo vetëm që është kujdesur shumë për shëndetin tim, por është dhe e këndshme në të folur. Është e rrallë të gjesh një mjek të tillë. Nuk do të kisha asnjë shqetësim t'ja rekomandoja klinikën dhe miqve të mi!

Link i review në Google Maps: https://g.co/kgs/Z1VEdJb

Google review foto: Mirandapali Kastrati

Mirandapali Kastrati

Shërbim i shkëlqyer, staf dhe mjekë të mirë dhe të sjellshëm. Kam qenë në shumë vende, por askush nuk është si kjo klinikë. I rekomandoj kujtdo që ka nevojë të bëjë një punim dhe të ketë një buzëqeshje të bukur. Në këtë vend u ndjeva dhe shumë komode.

Link i review në Google Maps: https://g.co/kgs/yWHRi8n

Google review foto: Megi Mustafaraj

Megi Mustafaraj

Shume e kenaqur me punen dhe teper te komunikueshem. Shume te qarte ne keshillat qe jepnin te cilat ishin shume te vlefeshme.

Link i review në Google Maps: https://g.co/kgs/eym8Djo

Recensione del paziente

Daniel Bregu

Il personale è molto gentile e caloroso, ti fa sentire come a casa. I miei impianti e le mie faccette sono stati realizzati in circa 3 giorni. Nel frattempo ho potuto esplorare Tirana e avere un autista personale che mi portasse ovunque volessi.

10/10 Se avessi di nuovo un problema, ci tornerei!

Recensione del paziente

Ermal Lala

Servizio dentistico super

Recensione del paziente

Sergio Ceka

Il personale è altamente qualificato e comunicativo. Il servizio è di qualità, l'ambiente è accogliente e i prezzi sono contenuti. La posizione della clinica è ottima. Consigliata

Recensione del paziente

Ledia Heri

La clinica migliore, con veri professionisti!

Recensione del paziente

Urban Stroll

Personale professionale e ambiente amichevole.

Oh e non posso dimenticare l'acquario a parete, era qualcosa di speciale!